DVD VIDOVEC

INTERVENCIJA U PROMETU

Na dojavu o prometnoj nereči (18:43h) u naselju Tužno, šest operativnih vatrogasaca dvd Vidovec s navalnim vozilom u roku par minuta stiže na poprište te hitno raspoređuje članove na određene dužnosti, pomaganje djelatnicima hitne službe u sigurnom izvlačenju unesrečenog iz vozila, osiguravanje oba vozila (otpajanje i vađenje akumulatora),osiguravanje prometnice i propuštanja vozila te rasvjetljavanje prostora za lakšu vidljivost službama hitne i policije. Iz pričuve stižu još trojica članova.Nakon dolaska JVP Varaždin te dvd Tužno, koordinirano se nastavlja intervencija.Dvd Vidovec napušta mjesto nakon policijskog uviđaja i raščiščavanja prometnice te se vrača u vatrogasno spremište gdje nakon pregleda i pospreme opreme zaključuje kako možemo biti ponosni na brzinu i uvježbanost naših operativnih članova.

Trg Sv. Vida 17
42205 Vidovec