DVD VIDOVEC

PROMJENE U DVD-u VIDOVEC

Otežani uvjeti rada u protekle dvije godine  zbog pandemije Covida doveli su do nekih promjena u dvd-u Vidovec pa je tako došlo do izbora novog predsjednika(svibanj 2022.) što u nijednom trenutku nije dovelo djelovanje društva u pitanje a čak je i povečan obim poslova.U te dvije godine društvo djeluje po epidemiološkim pravilima te u svojim mogućnostima. Kompletno je preuređena sala vatrogasnog doma,kuhinja i wc. Aktivna ekipa je djelovala po svim zakonskim naputcima.Na početku ove godine bilježimo rekordan broj izlazaka na intervencije, počinjemo sa pripremama za proslavu 130. godišnjice djelovanja dvd-a Vidovec, ofarbano je pročelje doma fasadnom bojom,drvene rukohvate i letve na stepeništu mijenjamo aluminijskima, u planu je farbanje stare štrcaljke i ograde.Sve pripreme za proslavu 130 godina su pri kraju, na svu sreću mjere su ukinute pa tako možemo pozvati sva nam draga prijateljska društva kao i velik broj visokih uzvanika, sponzora i ostalih gostiju.DVD Vidovec nastavlja sa svim svojim aktivnostima i obavezama i uvijek je tu za pomoć i zaštitu naših mještana !!

Povodom Dana Općine Vidovec uručeno nam je priznanje za 130. obljetnicu postojanja i djelovanja na području općine Vidovec.

Trg Sv. Vida 17
42205 Vidovec