128. SJEDNICA SKUPŠTINE DVD VIDOVEC
Datum objave: 01.veljače 2018.

Dana 27. siječnja u prostorijama vatrogasnog doma održana je 128. sjednica Skupštine DVD-a Vidovec.Uz velik broj gostiju iz dobrovoljnih vatrogasnih društava iz hrvatske te dva PGD-a iz slovenije, sjednici su prisustvovali i predstavnici udruga s područja Opčine Vidovec kao i uvaženi gosti iz Županije.Nakon službenog dijela sjednice uručene su zahvalnice za dugogodišnji doprinos članovima kao i potvrde o položenim vatrogasnim tečajevima, slijedila je pozdravna riječ gostiju te domijenak do ranih jutarnjih sati.

NEOČEKIVANA INTERVENCIJA
Datum objave: 15. siječnja 2018.

slike emedjimurje.rtl.hr.
POŽAR DIMNJAKA
Datum objave: 30. prosinca 2017.

Na dojavu iz VOC Varaždin o požaru dimnjaka u poljskoj ulici Nedeljanec, na intervenciju izlaze Alen P.,Ivica K.,Zdenko B.,Ivica K.,Marko P. i Matija K.. Intervencija je uspješno obavljena a naši operativci se nadaju da je  ujedno bila i zadnja ove godine.
BLAGOSLOVLJEN BOŽIĆ I SRETNA NOVA 2018.
Datum objave: 24. prosinca 2017.

TAKMIČENJA EKIPA DVD VIDOVEC
Datum objave: 07.rujna 2017.

Sezona je takmičenja pa su tako i ekipe DVD-a Vidovec sudjelovale na natjecanu u Tužnom i Zbelavi. Ekipa mladeži osvojila je sedmo mjesto u Tužnom dok su djeca osvojila treće mjesto u Zbelavi.

Stranica 7 od 45 Prva   Prethodna   3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  12  Sljedeća   Zadnja