JAVNA VJEŽBA VIDOVEC 2019.
Datum objave: 23.lipnja 2019.

Na raskrižju kod parka u vidovcu održana je javna vježba "Vidovec 2019." u kojoj se DVD Vidovec predstavio u nekoliko zahtjevnih radnji - micanje i piljenje drva palog na osobno vozilo, uporaba hidrauličkih škara te rezanje automobila,spašavanje unesrećenog iz vozila dok su DVD Tužno i DVD Nedeljanec po zapovjedi našeg zapovjednika bili zaduženi za gašenje pjenom zapaljenog vozila.Vježbi je prisustvovao velik broj naših mještana koji su sa zadovoljstvom pratili spremu i opremljenost naših operativaca.Nakon vježbe vatrogascima su se obratili zapovjednik Zdenko Buhin te donačelnik Dubravko Zavrtnik ocijenivši vježbu vrlo uspješnom.Video vježbe možete vidjeti na  https://youtu.be/_OViGxNgpzQ

NATJECANJE DJECE U BUŠEVCU
Datum objave: 23. lipnja 2019.

U Buševcu je održan 22. Kup Turopolja i 9. Memorijal Josipa Robića Habe na koje su nastupile i ekipe djece DVD-a Vidovec.Obje ekipe osvojile su 6. mjesto.Čestitke djeci i voditeljima !!!

POŽAR AUTOMOBILA
Datum objave: 17.lipnja 2019.

Na dojavu o požaru u cestovnom prometu u 00:50 na intervenciju izlazi 9 operativaca DVD-a Vidovec.Zapaljeno vozilo zatičemo na kolniku između naselja Tužno i Krkanec, vozač je uspio napustiti zapaljeno vozilo koje je u trenutku našeg dolaska u potpunosti zahvačeno plamenom a spremnik s gorivom već eksplodirao.Gašenje je bilo otežano jer se motor vozila već počeo topiti.Vlasnik vozila nas je obavijestio kako mu je mobitel ostao u autu pa je čekao dolazak prvog vozila da mogu pozvati u pomoć, za to vrijeme vozilo je potpuno gorjelo.Nakon gašenja sanirali smo kolnik te obavijestili VOC o završetku intervencije.

POKAZNA VJEŽBA "POTRES-2019."
Datum objave: 14 lipnja 2019.

Vježba pod nazivom "Potres-2019." održana na nogometnom igralištu NK Nedeljanec objedinila je članove VZO Vidovec,HGSS stanica Varaždin,Hitna medicinska pomoč,PU Varaždin te GDCK Varaždin.Nakon potresa i požara zajedničkim snagama spašavani su članovi NK Nedeljanec.Cilj vježbe bio je zajedničko djelovanje raspoloživih snaga u opasnim situacijama po ljude i imovinu.

HODOČAŠĆE U MARIJU BISTRICU
Datum objave: 26.svibnja 2019.

Tradicionalno hodočašće vatrogasaca u svetište Marija Bistrica održalo se i ove godine u organizaciji HVZ te suorganizaciji VZKZ Županije a prisustvovalo je preko 1500 članova. Vatrogasci DVD-a Vidovec sujelovali su sa 26 svoja člana.
Stranica 2 od 48 Prva   Prethodna   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  Sljedeća   Zadnja