130. SKUPŠTINA DVD VIDOVEC
Datum objave: 25.siječnja 2020.

Dana 25. siječnja 2020.g. u prostorijama vatrogasnog doma održana je 130. sjednica Skupštine DVD-a Vidovec.Sjednici su prisustvovali članovi društva te predstavnici VZO Vidovec. Obzirom da DVD Vidovec u lipnju održava proslavu 130. godišnjice postojanja društva ova sjednica je upriličena samo za članove društva dok če se prijateljska društva i predstavnici udruga pozvati da prisustvuju velikoj proslavi.Nakon dnevnog reda i izvještaja o radu društva održan je skromni domjenak za sve prisutne.

POŽAR ADVENTSKOG VIJENCA.
Datum objave: 02.siječnja 2020.

Na prostoru ispred zgrade općine u Vidovcu zapalio se Adventski vijenac. Zbog pregrijavanja strujnog kabla došlo je do zapaljenja borovih grančica.Gašenje požara odradilo je 6 operativnih vatrogasaca DVD-a Vidovec.Upozoravamo mještane o opasnostima koje mogu izazvati kabeli tzv žaruljica te raznih svijetlećih ukrasa aktualnih za ovo doba godine.

SRETNA NOVA 2020. GODINA !!
Datum objave: 31.prosinca 2019.

Sretnu i uspješnu 2020. godinu,mir i blagostanje želi Vam DVD Vidovec!!

BLAGOSLOVLJEN VAM BOŽIĆ !!
Datum objave: 25.prosinca 2019.

RADOVI NA VATROGASNOM DOMU
Datum objave: 23. studenog 2019.

Nakon ugradnje novih PVC vrata i prozora na vatrogasnom domu krenulo se u sanaciju starog zida u unutrašnjosti doma.Planirani su i ostali potrebni radovi kako bi naš vatrogasni dom zasjao u pravom svjetlu za proslavu 130. godišnjice društva 2020. godine.

Stranica 1 od 50 Prva   Prethodna   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Sljedeća   Zadnja